AKO TO FUNGUJE

VYPLNENIE VSTUPNÉHO FORMULÁRA

Vyplnenie vstupného formulára na základe ktorého coach dostane dostatok vstupov na to, aby zhotovil tvoj individuálny plán.

KONZULTÁCIA A POKEC S COACHOM

Detailne si prejdeme stravovací/tréningový plán a zároveň vysvetlíme ako budeme postupovať. Konzultácia prebieha podľa preferencie klienta, buď cez skype, telefonicky, whatsapp alebo email.

IDEME NA TO!

Ideme na to! Prvý týždeň kedy klient aplikuje všetky zmeny a drží sa plánu pod vedením svojho coacha.

CHECK-IN

Po skončení každého týždňa klient pošle coachovi jednoduchý predvyplnený report, ktorý zanalyzujeme a spravíme potrebné zmeny. Samozrejme ak máš otázky počas týždňa, coach je tu vždy pre teba.


NÁŠ ONLINE COACHING JE INDIVIDUÁLNYFLEXIBILNÝEFEKTÍVNY

0
kcal
Kalórie
0
g
Bielkovín
0
g
Sacharidov
0
g
Tukov

Stravovací plán

Pozri sa čo všetko zahŕňa online coaching v rámci stravovacieho plánu. Nejde iba o vypracovanie jedálničku, ale o komplexné poradenstvo a coaching počas obdobia, ktoré si vyberieš.

Kombo

Stravovanie + Tréning

Dohľad nad tréningom a stravou v jednom. Individuálne nastavenie podľa tvojho životného štýlu a možností zabezpečí, že svoj cieľ dosiahneš čo najefektívnejšie.

Tréningový plán

Neprispôsobuj sa času a lokalite tvojho trénera. Dokonale vypracovaný tréningový plán a všetko čo k nemu potrebuješ vedieť budeš mať vždy po ruke. Týždenné check-iny a komunikácia sú samozrejmosť.


ONLINE COACHING PRINÁŠA BENEFITY

1. FLEXIBILITA

Trénuj kde a kedy to vyhovuje tebe. Tvoj coach ti je neustále k dispozícii, nie len počas tvojej hodiny cvičenia - pýtaj sa čokoľvek a kedykoľvek.

2. EFEKTIVITA

Používame výhradne metódy, ktoré sú overené a fungujú. Niekedy to nebude ľahké, no bude to stáť za to!

3. INDIVIDUÁLNOSŤ

Každé teľo má iné energetické nároky. Každý má inú štartovaciu čiaru a životný štýl. Tvoj plán bude plán presne pre tvoje telo, cieľ a životný stýl.

4. ODBORNOSŤ

Certifikácia od Precision Nutrition v oblasti Sport and Exercise Nutrition.

AKO POSTUPUJE TVOJ ONLINE COACH A AKÝ MÁ PRÍSTUP K TRÉNINGU A STRAVE?

STRAVA

Skladba makro a mikro nutrientov respektíve jedálneho lístku prioritne podľa energetických potrieb tvojho tela a zároveň tvojho cieľa. Chceš schudnúť, pribrať alebo udržať momentálnu váhu a zároveň zlepšiť svoju fyzickú kondíciu? Aký je tvoj bazálny metabolizmus, termifcký efekt prijatej stravy a level aktivity? Všetky tieto parametre berieme na vedomie a odrazia sa v potrebe tvojho denného energetického príjmu (TDEE). Tvoj coach ti pripraví jedálny lístok ktorý bude prihliadať presne na tvoje energetické potreby a zároveň bude zahŕňať skladbu potravín ktoré obsiahnu...

TRÉNING

Proces tvorby tréningového plánu na mieru záleží od tvojho cieľa, ktorý budeš konzultovať s coachom na začiatku tvojej spolupráce. Coach ťa usmerní a pripraví ti tréningový plán ktorý obsiahne potrebnú intenzitu, frekvenciu a celkový objem fyzickej aktivity pre daný týždeň. Či už máš k dispozícii posilňovňu alebo iba pár kettlebellov doma na záhrade, tvoj tréningový plán dokážeme prispôsobiť. Samozrejme ak máš v pláne naberanie sily alebo svalovej hmoty, základy silového tréningu a svalovej hypertrofie začínajú vždy v posilovni, kde sa...