O nás

O NÁS

Našou víziou je ponúknuť ľuďom potrebné vedomosti k tomu, aby mohli začať svoju cestu k lepšej verzii samého seba. Spolupráca v oblasti nutrície a tréningu zabezpečí, aby si klient našiel cestu k zdravému životnému štýlu a priblížil sa svojim cieľom napriek všetkým časovým, životným alebo zdravotným prekážkam. Každý sa dokáže zlepšiť a napredovať, dôležité je spraviť prvý krok.

Náš online coaching ti ponúka alternatívu k ére generických jedálničkov, kapustových diét a tréningových plánov z magazínov muscle & fitness. Pomôžeme ti sa dostať na tu správnu cestu a odfiltrovať nával obrovského množstva dezinformácií, ktoré sa na nás tlačia z každej strany.

Začni sa aj ty zaujímať o svoj životný štýl! Pochop základy tréningu a stravovania a staň sa lepšou verziou samého seba!

DOMINATE APPAREL – taktiež ti ponúkame štýlové a funkčné oblečenie do fitka alebo na voľný čas. Našim cieľom je ponúkať cenovo dostupný apparel, s minimálnym brandingom v kombinácii so super materiálmi a dokonalým dizajnom. Vyskúšaj a uvidíš, že oblečenie od nás si určite zamiluješ!

REFERENCIE

Čo o nás klienti povedali

ZAKLADATEĽ

Moje meno je Martin a som zakladateľom značky Dominate. Fitness bol odjakživa mojou vášnou, prešiel som si založením outdooroveho gymu kde sme úspešne 3 roky ponúkali tréningy zamerané na rozvoj sily, kondície a všeobecnej fyzickej pripravenosti. Mám za sebou odtrénovanych cez 250 skupinových tréningov a samozrejme nespočetné množstvo tréningov venovaných sebe samému.

Vždy ma fascinovalo na akých princípoch funguje rozvoj sily, naberanie svalovej hmoty, princípy kondície, zmena telesnej hmotnosti a metabolizmus ako taký. Nedávno som dokončil certifikáciu od renomovanej kanadskej inšitúcie Precision Nutrition a svoje vedomosti plánujem rozvíjať aj naďalej.

DOMINATE – pre mňa znamená postoj k životnému štýlu. Verím, že každý sa dokaže stať lepšou verziou samého seba. Online coaching v oblasti stravovania a tréningu ako aj náš apparel odráža tento životný sťýl. Tak poď do toho s nami a začni dominovať aj ty! Pretože ako sa hovorí, you are either IN or IN THE WAY!