TRÉNING

TRÉNING

Proces tvorby tréningového plánu na mieru záleží od tvojho cieľa, ktorý budeš konzultovať s coachom na začiatku tvojej spolupráce. Coach ťa usmerní a pripraví ti tréningový plán ktorý obsiahne potrebnú intenzitu, frekvenciu a celkový objem fyzickej aktivity pre daný týždeň.

Či už máš k dispozícii posilňovňu alebo iba pár kettlebellov doma na záhrade, tvoj tréningový plán dokážeme prispôsobiť. Samozrejme ak máš v pláne naberanie sily alebo svalovej hmoty, základy silového tréningu a svalovej hypertrofie začínajú vždy v posilovni, kde sa dá aplikovať a zároveň pozorovať potrebná intenzita a progres. Viacero možností sa naskytá pri začiatočníkoch, ktorí majú v pláne zlepšiť svoju všeobecnú kondíciu a naštartovať doteraz málo aktívny svalový aparát.

Tréning ako taký musí predstavovať stimul na ktorý sa musí naše telo adaptovať. Či už sa jedná o aeróbnu, anaerobnú, silovú alebo inú zložku tréningu, je dôležité dodržať základy rozvoja týchto elementov za použitia správneho stimulu. Pripravíme pre teba tréning, ktorý umožňujú tvoje podmienky a nastavíme ho tak aby spĺňal všetky nevyhnutné kritéria pre progres a zlepšenie tvojej fyzickej stránky.